Profil

Profil

TAMARA s.r.o. je obchodným zastúpením slovinských výrobcov nábytku:

ILES IDRIJAwww.iles.si

KRASOPREMA: www.krasoprema.si

MURALES: www.murales.si

STILLES: www.stilles.si

 

ILES IDRIJA: Slovinský výrobca nábytku, ktorý sa zameriava hlavne na výrobu detskej izby MALI PRINC a spálne LUNA. Detskú izbu Mali Princ výrobca vyrába už niekoľko rokov a stále ju zdokonaľuje a rozširuje sortiment, ako aj rôznosť korpusov a farebných prevedení. Výrobca obdržal mnoho ocenení za kvalitu a nápaditosť pri vývoji a výrobe Maleho Princa. 

 

KRASOPREMA: Slovinský výrobca nábytku, ktorý sa zameriava hlavne na moderné spálne vo vysokom lesku prvotriednej kvality, ktorú dosahuje vďaka supermodernej linke na striekanie a tvrdenie povrchu UV žiarením bez zásahu ľudského faktora. Komponenty spální z vysokého lesku (dvere a predné čielká šuflíkov dodáva popredným výrobcom nábytku v Nemecku a Taliansku.

 

MURALES: Slovinský výrobca, ktorý sa špecializuje na výrobu jedálenských setov (stoličky, stoly, jedálenské lavice a príborníky). Svojou technológiou výroby sa zaraďuje medzi popredných výrobcov v Európe a väčšinu produkcie vyváža do Nemecka, Rakúska a Talianska. Stoličky a stoly v dizajne starodávnom, klasickom a takisto modernom nájdete aj v popredných európskych reštauráciách. Výrobca dáva na svoje výrobky 5 - ročnú záruku na konštrukčnú tvrdosť.

 

STILLES: Slovinský výrobca designového štýlového nábytku s tradíciou od roku 1945. Väčšina ozdobných prvkov je vyrábaná ručne. Týmto nábytkom sa dá zariadiť celý dom okrem kuchyne. Hlavnou činnosťou je zariaďovanie hotelov najvyššej kategórie. Na Slovensku vyrábal nábytok pre hotel Kempinski River Park.